Kelab Blogger Ben Ashaari (KBBA)

Monday, December 28, 2015 PCL 0 Comments

Kelab Blogger Ben Ashaari (KBBA)

Sebuah komuniti blogger yang happening dan terbesar. Masuk jadi ahli KBBA rasa diri kita ni blogger kecik je walaupon dah lama terbabit dalam blogging, sebab dalam tu ada nama-nama hebat dan sudah berjaya dengan kerjaya sebagai blogger (full/part timer). Ada brand sendiri ..emm dasyat-dasyat !

KBBA Blogger's Day Out 2015
Lokasi : Kelab Komuniti Taman Tasik Cyberjaya

Blogger Gathering

KBBA bloglist group 

URL  Kelab Blogger Ben Ashaari [update 12/6/2015 3:00 pm]

1 : Najeeb - katanajeeb.blogspot.com
2 : Lan - www.lancareno.com
3 : Erra - http://errakyra.blogspot.com
4 : Qaseh - www.qasehdalia.com
5 : Ujang - azfar9897.blogspot.com
6 : Daus - www.redscarz.com
7 : Mawardi
- i) www.mawardiyunus.com
- ii) www.projektravel.com
8 : Ben Ashaari - www.benashaari.com
9 : Dkna - www.dkna.my
10 : Sue Izza - myputeri21.blogspot.com
11 : Que - www.queachmad.com
12 : Kak Ma - www.kakitulis.com
13 : Ayu - ayuoyku.blogspot.com
14 : Yanty - www.yanty.my
15 : Fazrol - www.fazrol.com
16 : Fauzi : www.stylosport.com
17 : MK Syahir - www.fuh.my
18 : Aliff - www.areliff.my
19 : Fatin - www.fatinbella.com
20 : Mieza - www.hasyanaurah.com
21 : Huszaini - amrafahan.blogspot.com
22 : Fiza - www.dismybelog.blogspot.com
23 : Cikali - www.cikali.blogspot.com
24 : Zura - sepetpotpet.blogspot.com
25 : Fauzi - www.stylosport.com
26 : Nurul - nurulhafizahramli.blogspot.com
27 : Angah - www.themrizzo.blogspot.com
28 : Hafiz Rahim - www.hafizrahim.com
29 : Yaya - yayaflanella.blogspot.com
30 : Azmi - www.papablogger.my
31 : Razi - www.razzwey.com
32 : Farah Waheeda - www.bubblynotes.com
33 : Ida Baharum - www.idabaharum.com
34 : Ruby - www.ruby.my
35 : Uzu - www.kisahemasputih.com
36 : Hanim - rusukiri.blogspot.com
37 : PCL  - www.nazlee.com
38 : Boni - www.bonikacak.com
39 : Eraz Fadli - www.erazfadli.com
40 : Awie - syedalwie.blogspot.com
41 : Irra- www.irrayyan.com
42 : Lisa - www.ciksepet.com
43 : Lyyn - hazzlinhassan.blogspot.com
44 : FF - www.faizalfredley.com
45 : Lya - www.akifimtiyaz.com
46 : Nina - www.nynanieyna.com
47 : Che Mat - www.tiffinbiru.com
48 : Aimi Ika - www.aimisyafiqah.com
49 : Hariz - www.profhariz.com
50 : Nadia - www.miszrockers.blogspot.com
51 : Salina - www.kisahpondokkecil.com
52 : Potia - www.silenceblogz.com
53 : Faziera - faziera193.blogspot.com
54 : Acik - www.akupenghibur.com
55 : Zerra - eyrrazerra.blogspot.com
56 : Ayue idris - ayueidris.blogspot.com
57 : junn - junnoutlet.blogspot.com
58 : Bro Din - www.fakarudin.com
59 : Nora - www.ummizarra.com
60 : Syukri - www.tengkusyukri.com
61 : Faz - fazariffen.blogspot.com
62 : Reena - masrinasidek.blogspot.com
63 : Awang - goldazone86.blogspot.com
64 : Deknab - www.deadnab.blogspot.com
65 : Ana - farhana-mohamad.blogspot.com
66 : Nett - mamaspecky.blogspot.com
67 : Sue Sopian - www.suesopian.com
68 : AyueJean (AJ) - www.ayuejean.com
69 : Munirah izzan - www.munirahizzan.com
70 : Nani - mamakembar3.blogspot.com
71 : Eiza - www.greenappleku.com
72 : Zarin - www.anazarin.com
73 : Sohoque:
-i) www.sohoque.com
-ii) www.eXplorasa.my
74 : Risi - www.risiyusoff.com
75 : Nik Fatihah - fatihahfazlin333.blogspot.com
76 : Saidila - dila79inperson.blogspot.com
77 : Anil - anilwanina.blogspot.com
78 : LyndaAzlinda - pinky-lynn.blogspot.com
79 : Diya nadia - www.pinkymomma.com
80 : Nina Mirza - www.ninamirza.blogspot.com
81 : Rara - www.safurara.com
82 : Julia Johari - www.juliajohari.com
83 : Lia Hasty - liahasty.blogspot.com
84 : Shark - www.ceritashark.com
85 : Mar - puterymemory.com
86 : Zura/Chanteq - www.azurarahman.com
87 : Yoorin -  yoorinmelacolea.blogspot.com
88 : Yanie - www.yanieyusuf.com
89 : Fir - firdausmatradzi.blogspot.com
90 : Akmar - akmarsufyan.blogspot.com
91 : Kak sue - www.shuhaidakabdy.com
92 : Mummy aismar - www.yatizul.com
93 : Zizie - www.ziziezack.com
94 : Eirna - eirna-nurasikin.blogspot.com
95 : Tira - athirahdiyana87.blogspot.com
96 : Allene - www.mommylin.com
97 : Iena eliena - www.ienaeliena.com
98 : Mas Saari - www.massaari.com
99 : Helena - windowsofothers.blogspot.com
100 : Ruzita - ruzitakitchen.blogspot.com
101 : DekNab - deadnab.blogspot.com
102 : Apak Zul - matatakberhijab.blogspot.com
103 : Aliah - montelcat.blogspot.com
104 : Wan Zul - www.wzfadhlan.com
105 : Maryam - assiddeeeqah.blogspot.com
106 : Kecik - kanvasdakwat.blogspot.com
107 : Ainaa - www.nikainaa.com
108 :Mimin - miminadam.blogspot.com
109 : Azie- http://www.azirahman.com
110 : Bella -  isabellaidura.blogspot.com
111 : AdkDayah - kanvaskehidupanku.blogspot.com
112 : Nizam - www.bahejabella.blogspot.com
113 : Ubai - kataubaid.blogspot.com
114 : SyafikFikri - syafiqfikri.blogspot.com
115. Yaya Cendana blogsayayayacendana.blogspot.com
116. Anez Zamri sweetlikewhat.blogspot.com

0 Comments:


[PENAFIAN]
www.nazlee.com dan pemilik blog ini secara khusus tidak akan bertanggungjawab terhadap apa juga liabiliti, kerosakan, kehilangan, kerugian atas risiko, peribadi mahu pun sebaliknya yang berlaku akibat, secara langsung atau tidak langsung daripada penggunaan dan aplikasi, daripada apa juga kandungan yang diperolehi dari blog ini.
Segala artikel yang dihasilkan oleh pemilik blog ini hanya sekadar pendapat peribadi yang mahu dikongsi bersama para pembaca blog ini serta untuk koleksi rujukan buat pemilik blog untuk kegunaan pada masa hadapan.